Французьке вино

 
Французьке Вино

Говорять, всі дороги ведуть до Риму… Ми з цим не згодні – всі дороги ведуть в Бордо. Ми недаремно обрали цей регіон. Для нас не головне, що бордоські вина називають «великими». Не головне навіть те, що Бордо вважають винною столицею світу.

Насправді, головне – це люди, які, як і ми, без тями закохані в свою справу. Вони щиро люблять те, чим займаються: від найменшої ягідки на виноградній лозі до нової дубової бочки, в якій витримується вино. Тож чи могли встояти ми..?

Тепер ми вирішили познайомити з Бордо Вінницю. А найкращий спосіб це зробити – стати першим рестораном-імпортером. Хоч це складний і довгий процес, але він явно має свої переваги:) По-перше, ми самі обираємо асортимент. Ми особисто відвідували найвідоміші шато (прекрасні французькі замки, де вирощується виноград і робиться вино) і дегустували їх кращі вина.

По-друге, між нашим гостем та виробником лише один посередник – це ми, що дає нам змогу самим регулювати вартість і пропонувати Вам дійсно достойні вина за цінами оптового магазину.

Але на імпорті ми не зупинилися! Прекрасне вино вимагає відповідних умов зберігання. Тому ми побудували справжній винний погріб, де наші вина безтурботно чекають на Вас, а наш чарівний сомельє обов’язково підбере вино, яке найкраще смакуватиме саме Вам:)